kba

logo1
Edit Content

KBA Sp z o.o.
Al. Jerozolimskie 81, 02-001 Warszawa
Biurowiec Central Tower piętro 17

tel. +48 22 522 23 90
fax +48 22 522 23 91

e-mail: kba@kba.com.pl
www.kba.com.pl

NIP: 521-008-96-06,
Regon: 011089780
Zarząd: Tomasz Budziak
Zarejestrowana w: Sądzie Rejonowym dla m. St. Warszawy w XII Wydziale Gospodarczym Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem rejestrowym:
KRS: 0000078695
Nr ewid. KIBR: 84
Wysokość kapitału zakładowego: 90 000 zł

„działamy od 1990 roku”

KBA sp. z o.o. jest członkiem Nexia , wiodącej siecią niezależnych firm księgowych i doradczych świadczących wachlarz zaawansowanych usług z zakresu audytu, księgowości, podatków i doradztwa.

Nexia jest marką handlową Nexia International Limited, spółki zarejstrowane na Wyspie Man (the Isle of Man) pod numerem 53513C, z siedzibą: 1st floor, Sixty Circular Road, Douglas, Isle of Man, IM1 1SA.

Nexia nie świadczy żadnych usług we własnym lub cudzym imieniu. Nexia ani jej firmy członkowskie nie są częścią światowej spółki partnerskiej. Nexia nie przyjmuje żadnej odpowiedzialności za działania, zaniechania, pomyłki czy zobowiązania jakiegokolwiek jej członka. Każdy firma członkowska Nexia International jest osobnym bytem prawnym.

Nexia nie przyjmuje żadnej odpowiedzialności za jakąkolwiek stratę, jaka mogłaby powstać z działania lub zaniechania wynikających z zawartości tej strony lub zamieszczonej jakiejkolwiek dokumentacji lub zewnętrznych linków. Przed podjęciem jakiegokolwiek działania na podstawie zawartości tej strony należy zasięgnąć profesjonalnej porady.

Marka handlowa NEXIA  I logo NEXIA są własnością Nexia International Limited i są używane na podstawie licenji.

W zależności od kontekstu, odniesienia do Nexia albo Nexia International stosuje się do Nexia International Limited albo do Nexia International jako sieci firm.

Ponad 30 lat doświedczenia

Długoletnia i konsekwentnie rozwijana praktyka wsparcia biznesów naszych klientów.

Nexia

Od 1998 roku jesteśmy członkiem globalnych sieci firm doradczych i audytorskich.

Profesjonalny zespół

Grupa profesjonalnych, niezależnych księgowych, doradców podatkowych i biznesowych.

" wiedza i praktyka "

Zespół ponad trzydziestu profesjonalistów służy swoimi kwalifikacjami naszym klientom.
  • pROFESJONALNY ZESPÓŁ
  • NOWATORSKIE PODEJŚCIE DO BIZNESU
  • WIZJA BIZNESU DOSKONAŁEGO

biznes przyszłości

Nexia

logo-member

Od 1998 roku jesteśmy członkiem wiodących globalnych sieci niezależnych firm doradczych i audytorskich.  Zrzesza ona firmy niezależnych audytorów, doradców podatkowych i biznesowych z całego świata, które postanowiły połączyć swoje siły i stworzyć sieć lokowaną w 2022 roku w światowym Top 10 dostawców usług audytorskich i doradczych.